Wybielanie
wybielanie

Wybielanie

 

Przebieg wybielania

Przed przystąpieniem do wybielania lekarz stomatolog bada stan zębów i dziąseł pacjenta dla zapewnienia bezpieczeństwa zabiegu. Czasami najpierw muszą być usunięte stare nieszczelne wypełnienia i kamień nazębny, a ubytki zabezpieczone. (Jest to zabieg płatny dodatkowo jednak dla pacjentów wybielających zęby proponujemy aż 25% rabatu) Z reguły lekarz wykonuje wtedy wypełnienie tymczasowe, ponieważ wypełnienia nie ulegają wybieleniu. Ostatecznie zęby są wypełniane po zakończeniu wybielania i ustabilizowaniu się jaśniejszego koloru zębów.

W zależności od trybu życia pacjenta i stopnia przebarwienia zębów lekarz stomatolog dobiera preparat i przebieg kuracji.

Lekarz pobiera wyciski, pozwalające na wykonanie specjalnych, indywidualnych dla każdego pacjenta nakładek na zęby. Przezroczysta, wygodna i elastyczna nakładka zapewnia bezpieczeństwo i komfort wybielania podczas snu i jest niezauważalna w ciągu dnia. Lekarz stomatolog wydaje pacjentowi strzykawki z żelem wybielającym, wyjaśnia jak go aplikować do nakładek i na jaki czas je zakładać.

W domu w prosty sposób pacjent umieszcza nakładki wypełnione żelem na zębach i pozostawia je na całą noc. Efekt jest widoczny bardzo szybko, często już po pierwszej nocy.

W zależności od potrzeby kuracja trwa od trzech do dziesięciu nocy. Lekarz stomatolog może też zalecić zakładanie nakładek z żelem wybielającym w ciągu dnia.

Stomatolog wyznacza co kilka dni wizyty kontrolne.

Po zakończeniu procesu wybielania pacjent zatrzymuje indywidualne nakłdaki i w razie potrzeby może ich używać w przyszłości w celu utrzymania efektu białych zębów.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację - tel (58) 556 01 61. lub GG:5307434

Pytania i odpowiedzi

Jeżeli chcesz otrzymać informację o naszych
następnych promocjach wpisz swój email i wciśnij OK:

wybielanie zębów

Stomatolog